Pracownia Architektoniczna Katarzyna Paluchowska


Na rynku działam nieprzerwanie od 2006 roku.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi architektoniczne. Głównym aspektem prowadzonej działalności jest wykonawstwo projektów domów, mieszkań oraz innych budynków. Jako profesjonaliści zapewniamy pełen zakres usług projektowych w zakresie architektury i konstrukcji. Kompetencje naszego biura architektonicznego potwierdzają liczne realizacje projektów budynków mieszkalnych, przedszkoli i restauracji, a także liczne grono klientów zadowolonych z wykonanych przez nas prac.

Podejmiemy się wykonania zarówno standardowych projektów, jak i tych nietypowych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji państwowych. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług i konkurencyjne ceny. Do realizacji zleceń podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i należytą starannością, stosując tylko sprawdzone rozwiązania techniczne.

Wykonujemy projekty architektoniczne budynków, takich jak np. restauracje, domy jednorodzinne, sklepy, biurowce, hale magazynowe czy przedszkola. Wszystkie realizacje tworzymy z niezwykłym wyczuciem estetycznym i myślą o Państwa komforcie, ponieważ najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów. Potrafimy sprostać wymaganiom wszystkich klientów, nawet tych bardzo wymagających.

Podczas realizacji projektów dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, a aranżacje wnętrz tworzymy w rozmaitych stylach. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która wykonała już wiele projektów różnych nieruchomości.

Zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z prowadzą działalnością.